Čia rasite visas treniruotes

Išbandykite dvi treniruotes nemokamai.

Užprenumeravę bet kokį planą šiame puslapyje matysite visas jogos treniruotes.

Pasinerkite į jogą

Prisiregistravę šiame puslapyje jūs gausite po 3 naujas jogos treniruotes kiekvieną savaitę. Nufilmuotos treniruotes  bus  daromos mano paties, bet adaptuotos jums. Jei pageidausite, nufilmuosiu ir įdėsiu detalų jūsų norimo pratimo išaiškinimą. Bet kada galite užduoti klausimus man asmeniškai.

Galėsiu pakoreguoti ir pakonsultuoti jūsų atliekamo pratimo atlikimo niuansus pagal atsiųstą nufilmuotą medžiagą.

Viskas, ko jums reikia, yra prieiga prie interneto, ir jūs galite treniruotis namuose taip, lyg būtumėte jogos studijoje tiesiai priešais treneri.

Apie treniruotes

Rengiu metodinę medžiagą ir ruošiu jogos instruktorius, vedu jogą pradedantiesiems bei sportinės jogos grupinius ir individualius užsiėmimus, sudarinėju individualias jogos programas. 

Užsiėmimuose suformuosite sportišką ir gražią figūrą: harmoningai sustiprinsite raumenyną, giliuosius raumenis, atstatysite bei sustiprinsite stuburo korseto raumenis, pagerinsite kūno laikyseną ir lankstumą. Treniruotės vyksta statiniu ir dinaminiu režimu (vinjasa), suderinant su atitinkamu kvėpavimo ritmu bei tempu (pranajama). Naudojami vidiniai kūno užraktai (bandhos) ir specialios rankų padėtys (mudros). Toks derinys ugdo ištvermę, padeda atrasti vidinę ramybę ir stabilizuoti emocinę būseną (meditacija). Užsiėmimo metu daug dėmesio skiriama taisyklingam pratimų (asanų) technikos išaiškinimui ir sąmoningam jų atlikimui.